הוספת פריטי מדיה בתיבה חכמה
וידאו ומדיה
שילוב סרטון או קטע מוזיקה בקלות בתוך דפי בנה-ביתך, באמצעות לחיצה על סמלון בתיבה החכמה.
פירוט והערות
שילוב קובץ וידאו או קובץ שמע אפשרי בבנה-ביתך באמצעות לחיצה על הסמלון "הוספת מדיה" הנמצא בשורת הפקודות של התיבה החכמה.
ניתן לשלב קבצים הנמצאים כבר בשרת, או לשלוח אותם מהמחשב המקומי בעת שילובם בדף.
קבצי מדיה שניתן להציג בדף הם קבצים עם הסיומות: flv, wma, mp3, rmi, mpeg, wmv, mid, au, mp4, wav, qt, mpg, m1v, mov, mp2, mpe, snd, aif, avi. שימו לב גם שלא כל סוגי קבצי המדיה ניתנים להצגה ע"י כל הדפדפנים, ונושא זה תלוי בתוספים המותקנים בדפדפן של כל גולש וגולש.
לאחר לחיצה על סמלון הוספת המדיה, יופיע החלון הבא:

 

1. כתובת: בחירת קובץ מדיה מתוך הקבצים באתר, או העלאה של קובץ מהכונן המקומי (שימו לב להרחבה בנוגע לאפשרויות העלאת קבצי המדיה במדריך הבא).

2. כותרת: במידה ותבחר כותרת, היא תופיע ככיתוב לצד האובייקט (ניתן לקבוע את מיקומה באפשרויות "מיקום כותרת").

3. רזולוציה: ניתן לבחור בין 4 אפשרויות גודל להצגת הסרטון בדף. במידה והפריט הינו קובץ שמע, יש לסמן את האפשרות "קובץ קול", כדי שהפריט לא יוצג כסרטון.

4. מאפיינים: ניתן לקבוע האם הסרטון יופעל מיידית עם עליית הדף, האם הוא יוצג באופן מחזורי, והאם יוצגו כפתורי פעילות בסרטון.

5. אישור.


קבצי המדיה/מוסיקה ששילבתם ייטענו באופן אוטומטי עם עליית הדף (גם אם לא בחרתם בהפעלה מיידית של הסרטון). מסיבה זו לא מומלץ לשלב יותר מסרטון אחד בדף. במידה ורוצים להציג את האפשרות לתצוגה מקדימה של מספר סרטונים, מומלץ להשתמש במאפיין "תמונה ייצוגית" של הסרטון (פרטים במדריך שליחת מדיה לאתר), להציג את התמונה הייצוגית בדף (ולא את הסרטון עצמו), ולקשר מכל תמונה ייצוגית לדף יחיד המציג את הסרטון הרלוונטי.

  שיהיה בהצלחה! מצוות מגוון-אפקט

מעונינים לשאול שאלה? מוזמנים להוסיף אותה כאן
שאלות מנהלי אתרים
העתקת קישור