יצירת קישור מסוג תמונה מאתר
קישורים
קישור פשוט ורגיל לקובץ תמונה
פירוט והערות
  • שימו לב כי במידה ואתם רוצים ליצור קישור לתמונה שאינה קיימת באתר עדיין, עליכם להשתמש בסמלון "שלח וקשר " (פרטים נוספים במדריך אחר)
בעת הוספת קישור, לאחר לחיצה על סמלון הכלי המאפשר יצירת קישור לתמונה הקיימת באתר , יופיע חלון כמו זה:

מטרת החלון לאפשר לכם ניווט בין תיקיות האתר, ובחירה של התמונה אליה תרצו לקשר. בחלון זה כפתור אחד בלבד המאפשר מעבר בין ספריות. בחירת התמונה לקישור מתבצעת ע"י לחיצה על התמונה המבוקשת.

ראשית יש לנווט בין הספריות באתר על מנת להגיע למיקומה של התמונה אליה תרצו לקשר. מסיבה זו חשוב להכיר באופן טוב את אופן חלוקת ומיון הקבצים באתר לפי תיקיות (כלומר, איפה שמורה התמונה שאתם מחפשים). (קישור להסבר על חשיבות הסדר באתר)

הניווט בין הספריות נעשה ע"י בחירת ספריה לעבור אליה מתוך רשימת הספריות המופיעה בלחיצה על "עבור ספריה". ברשימה הנפתחת מופיעות רק הספריות שהן ברמה הראשונה בתוך הספריה הנוכחית (במקרה זה: הספריה הכי עליונה, זו שאין לה שם). כדי לעבור בין הספריות באתר, יש לעבור מספריה לספריה בנתיב המתאים (למשל עבור הקובץ הנמצא ב /info/images/support/1 יש להכנס לINFO, ומשם להכנס לSUPPORT וכן הלאה) עד להגעה לספריה המכילה את הקובץ המבוקש לקישור.


בכל מעבר ספריה תוצגנה התמונות הקיימות בספריה אליה עברתם. כדי להקל על הבחירה, לאחר שכל התמונות המופיעות נטענות, התמונות מוקטנות לגודל קבוע. ריחוף מעל התמונה יציג את שם הקובץ, ומימדי התמונה המקוריים.

במידה והגעתם לספריה המכילה את התמונה שלכם, לחיצה על התמונה הנבחרת תביא לסגירת החלונית ושדה כתובת הקישור ימולא בכתובת לתמונה המתאימה, ותוכלו להוסיף את הקישור לדף.
  שיהיה בהצלחה! מצוות מגוון-אפקט

מעונינים לשאול שאלה? מוזמנים להוסיף אותה כאן
שאלות מנהלי אתרים
העתקת קישור